Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Молодіжна,___ гр.Левенцю Є.І.

Розглянувши звернення гр.Левенця Євгена Івановича, керуючись ст.12,40,79-1,107,116,118,120,121,125,126,141 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Левенцю Євгену Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0388га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Молодіжна,___.
2.Припинити гр.Левенцю Івану Григоровичу право користування земельною ділянкою площею 0,0388га надану для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Молодіжна,___, в зв’язку із смертю землекористувача.
3. Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в Книзі записів засвідчення факту реєстрації від 17.02.1999р. за №36 – вважати таким, що втратив чинність.
4. Передати гр.Левенцю Євгену Івановичу (рнокпп _____________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:11:005:0104) площею 0,0388га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Молодіжна,___.
5. Зобов’язати гр.Левенця Євгена Івановича:
5.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
5.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
5.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
5.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
5.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.