Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с.Іванківці (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Сточанин М.Б.

Розглянувши звернення гр.Сточанин Марії Богданівни, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр. Сточанин Марії Богданівні (рнокпп ____________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,4756га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
2. Зобов’язати гр. Сточанин Марії Богданівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування