Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на списання основних засобів

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням «Про порядок списання основних засобів, що є комунальною власністю Тернопільської міської територіальної громади”, затвердженим розпорядженням міського голови від 17.06.2011р. №303, враховуючи висновки комісії, створеної розпорядженням міського голови від 25.06.2020р. №151 «Про створення комісії», та постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дозволити управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна списати основні засоби, згідно з додатком (додається).
2. Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна провести списання майна, зазначеного в п.1 рішення, згідно Положення «Про порядок списання основних засобів, що є комунальною власністю Тернопільської міської територіальної громади» та вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування