Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Живова гр. Тивонюк Н.Б.

Розглянувши звернення гр. Тивонюк Наталії Богданівни, керуючись ст. 12, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  гр. Тивонюк Наталії Богданівні (рнокпп _____) проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення  площею 0,0150га, яка перебуває у приватній власності, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою вул. Живова.

2. Дозволити гр. Тивонюк Наталії Богданівні (рнокпп _____) змінити цільове призначення  земельної ділянки площею 0,0150га (кад. номер 6110100000:12:005:0101) для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою вул. Живова.

3. Віднести земельну ділянку вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

4. Зобов’язати гр. Тивонюк Наталію Богданівну в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.