У Тернополі перевірили роботу кондиціонерів у громадському транспорті
У Тернополі управління транспортних мереж та зв'язку спільно з управлінням муніципальної інспекції провели перевірку роботи систем кондиціонування у громадському транспорті.
Під час обстеження інспектори перевірили автобуси та тролейбуси, обладнані кондиціонерами. За результатами перевірки виявлено один транспортний засіб, у якому система кондиціонування була наявна, проте не працювала.
Станом на сьогодні системами кондиціонування обладнані 9 нових тролейбусів «Електрон», а також 53 автобуси. Решта транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення у Тернополі, не обладнані кондиціонерами.
Нагадаємо, у Тернополі посилено контроль за роботою систем кондиціонування у громадському транспорті. Якщо при температурі повітря +25 °C і вище у транспортному засобі, обладнаному кондиціонером, він буде вимкнений, до перевізника застосовуватимуть зменшення виплат за виконану транспортну роботу у розмірі 2 000 гривень за кожен зафіксований випадок порушення.
Факт порушення фіксується відповідним актом, який складають уповноважені особи, що здійснюють контроль за роботою міського пасажирського транспорту.




