Тернопіль співпрацюватиме з міжнародним консорціумом у сфері відновлюваної енергетики

Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав Меморандум про взаєморозуміння між Тернопільською міською радою та міжнародним консорціумом, до складу якого входять компанії Wilms Industries, Solaryna та Nowak-Solar.

Метою меморандуму є розвиток співпраці у впровадженні інноваційних та практичних рішень для генерації сталої енергії, підвищення енергетичної ефективності та підтримка реалізації сучасних енергетичних проєктів у Тернопільській громаді.

У церемонії підписання взяли участь міський голова Тернополя Сергій Надал та консультативний менеджер групи Wilms доктор Вільгельм Гегенбарт. Підписання меморандуму відкриває нові можливості для залучення міжнародних партнерів та впровадження передових технологій у сфері відновлюваної енергетики, що сприятиме сталому розвитку Тернополя та зміцненню його енергетичної незалежності.

Сторони також обговорили перспективу входження компанії до складу учасників індустріального парку «Тернопіль» з подальшим будівництвом виробничих об’єктів на його території.