Найуспішніші випускники Тернопільської громади отримали відзнаки за навчальні здобутки

23 червня у Палаці культури «Березіль» відбулася урочиста церемонія вручення відзнак Тернопільської міської ради кращим випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти громади.

Під час урочистостей міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з начальницею управління освіти і науки Ольгою Похиляк вручив 361-му випускнику і випускниці спеціальні відзнаки міської ради за значні успіхи в навчанні. Ці нагороди засвідчують високі досягнення, талант і наполегливість юних тернополян, які гідно представляють наше місто.

Зокрема, 327 учнів та учениць були нагороджені відзнакою «За високі досягнення у навчанні», ще  34 випускники і випускниці отримали відзнаку «За досягнення у навчанні».

«Ці нагороди є свідченням вашої наполегливої праці, підтримки рідних та відданої роботи педагогів. Ви є тим поколінням, яке дорослішало в непростих умовах, а до тестувань  - готувалося під звуки вибухів і повітряних тривог. Проте, ви змогли довести, що цілеспрямованість, знання та віра у власні сили допомагають досягати найвищих результатів,- наголосив Сергій Надал. - Не бійтеся ставити перед собою амбітні цілі та впевнено йти до них. Нехай кожна ваша мрія знаходить шлях до здійснення, а успіх супроводжує вас у всіх починаннях. Пам’ятайте: Тернопіль пишається вашими досягненнями і завжди радо зустрічатиме вас у рідному місті».

Довідка. Відзнаки засновані рішенням сесії Тернопільської міської ради у 2025 році для заохочення учнівської молоді до високих результатів у навчанні та відзначення випускників, які протягом навчання у старшій школі продемонстрували наполегливість, відповідальність і високий рівень знань.

Більше фото з нагородження можна переглянути у розділі «Галерея».