Про надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу частини квартири, дарування квартири від імені малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що заявники бажають здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, проспект .., кв...

Квартира за адресою: м.Тернопіль, проспект .., кв… належить … та малолітній дитині … 02.11.2011 року народження, на підставі свідоцтва про право власності, виданого 06.07.2012 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя)..

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 28.10.2022 року №201, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, проспект …, кв…. від імені малолітньої дитини … 02.11.2011 року народження.

2. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини … 02.11.2011 року народження.

3. Зобов’язати …, … забезпечити дитину … 02.11.2011 року народження житлом на праві власності за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв….

Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло, пред’явити в службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради після укладення правочину.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.