Про надання дозволу на дарування частин квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: с.Конопківка, вул… Тернопільського району Тернопільської області, встановлено, що …, … бажають здійснити дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул.., кв… на ім’я ...

Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної спільної сумісної власності …, …, … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 24.04.1996 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя), свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 29.08.2022 року Теребовлянською державною нотаріальною конторою. Неповнолітня дитина … 24.02.2005 року народження має право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…на ім’я …, де неповнолітня дитина … 24.02.2005 року народження має право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати …, … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.