Про визначення обсягу компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану», із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2022 №977, враховуючи лист Міністерства розвитку громад та територій України від 09.09.2022 №7/9.5/9215-22 виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визначити обсяг компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за серпень 2022 року згідно з додатками 1 та 2 (додаються).
2. Відмовити у виплаті компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за серпень 2022, у зв’язку із наданням громадянами недостовірної інформації згідно з додатком 3 (додається).
3. Подати переліки осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за серпень 2022 року згідно з додатками 1 та 2 у Тернопільську обласну військову адміністрацію.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Івана Хімейчука.