Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі бабусі

При розгляді заяви …., яка зареєстрована за адресою: місто Тернопіль, вулиця …, квартира …, та відповідних документів встановлено, що вона просить надати погодження на виїзд дитини …,14.07.2016 року народження у супроводі бабусі … у зв’язку із воєнним станом. Батько дитини, … проходить військову службу.
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 року №264 «Про внесення змін до правил перетинання державного кордону громадянами України», з метою збереження життя і здоров’я дітей в умовах воєнного стану, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати погодження на виїзд … 14.07.2016 року народження, за межі України у супроводі бабусі …, 01.01.1965 року народження.
2. Зобов’язати … звернутись до консульської установи України в країні перебування для постановки дитини на тимчасовий консульський облік.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.