Про надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир від імені малолітньої дитини

При розгляді заяви та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що заявниця бажає здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…належить на праві приватної спільної часткової власності … та малолітній дитині …, 17.08.2014 року народження, на підставі свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину за законом, посвідчених 06.07.2021 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Магдич О.О..
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 20.08.2021 року №296, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…від імені малолітньої дитини …, 17.08.2014 року народження.
2. Надати …, …, … дозвіл на укладання договору дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини …, 17.08.2014 року народження.
3. Зобов’язати … забезпечити дитину … житлом на праві власності за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...
Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло, пред’явити в службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради до 01.11.2021 року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.