Про надання дозволу на дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, пр…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …

Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної власності  … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 30.03.2000 року відповідно до розпорядження міського голови від 28.03.2000 року №299. Малолітня дитина …, 19.11.2016 року народження, має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітня дитина …, 19.11.2016 року народження, має право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати …, … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль вул…, кв….

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.