Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол проведення електронного аукціону №LLЕ001-UA-20211221-49670 з передачі в оренду нежитлових приміщень комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади за адресою: м.Тернопіль, вул.Є.Коновальця,8 загальною площею 73,7 кв.м, розміщених на другому поверсі, вбудовано-прибудованих до житлового будинку (додається).

2.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Родос» (код ЄДРПОУ 32632165, юридична адреса: Україна, 46003, Тернопільська область,  місто Тернопіль, вул. За Рудкою,33) майно комунальної власності, згідно з  додатком (додається).

3.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю  на об’єкт оренди, вказаний в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.