Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженим рішенням міської ради від29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна,  комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол про результати електронного аукціону № LLP001-UA-20211206-57739 з продовження договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади за адресою: м.Тернопіль, вул.Юності,11  розміщеного на першому поверсі нежитлової будівлі (додається).

2.Продовжити договір оренди нежитлового приміщення комунальної власності Тернопільської територіальної  громади з діючим орендарем Марущак Оленою Ігорівною(РНОКПП…, юридична адреса: Україна,  46023, м. Тернопіль, вул. Пилипа Орлика, буд.4, кв. 62. ), згідно з додатком (додається).

3.Управлінню освіти  і науки  укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю на об’єкт оренди, вказаний в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Володимира Дідича.