Про створення та функціонування пункту забору зразків біологічних матеріалів для визначення антигена від СOVID-19

З метою мінімізації поширення гострої респіраторної коронавірусної хвороби COVID-19, проведення  заборів біологічних матеріалів  від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19 та відповідно  до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, Плану реагування  на надзвичайні ситуації державного рівня, затвердженого Постановою Кабінету  Міністрів  України  від 14.03.2018 року  №223, керуючись Законом України «Про місцеве  самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Розгорнути та забезпечити функціонування пункту забору  зразків біологічних матеріалів  для визначення антигена  від COVID-19 на базі КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» за адресою: вул. Шпитальна,2.

2.Директору КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» Ярославу Чайківському і директору комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколі Медведю визначити відповідальних осіб за належне функціонування пункту забору зразків біологічних матеріалів.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Володимира Дідича.