Про прийняття обладнання до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення ТзОВ «Коледж», з метою забезпечення належного утримання та обслуговування обладнання, яке встановлено на виконання технічних умов від 29.11.2016 №250/16 за адресою просп. Злуки 18, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти від ТзОВ «Коледж» до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади та передати в поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал» регулятори тиску діаметрами 65 мм та 80 мм, встановлених по просп. Злуки 18, загальною вартістю 172 378,33 грн (сто сімдесят дві тисячі триста сімдесят вісім грн 33 коп.).

2.Створити комісію з прийняття-передачі обладнання, вказаних в п.1 рішення, у складі, згідно з додатком (додається).

3.Комісії, вказаній у п.2 рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Поіменне голосування