Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) за адресою вул. Долішня, буд. с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Козюпі І.Б., Лешенок Н.Б.

Розглянувши звернення гр. Козюпи Ігоря Богдановича, Лешенок Наталії Богданівни, керуючись ст.12,40,79-1,89,107,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року  № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Козюпі Ігорю Богдановичу, Лешенок Наталії Богданівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0921 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Долішня, буд. с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Козюпі Ігорю Богдановичу (рнокпп  __), Лешенок Наталії Богданівні (рнокпп  __) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку (кад.номер 6122685100:02:001:0515) площею 0,0921 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Долішня, буд. с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати  гр. Козюпу Ігоря Богдановича, Лешенок Наталію Богданівну:

3.1. Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування