Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Зелена, буд. с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Завадовському В. М.

Розглянувши звернення гр. Завадовського Василя Михайловича, керуючись ст. 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Рішення міської ради №7/39/45 від 25.10.2019 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Зелена,  с.  Курівці (в межах населеного пункту) Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Завадовському В.М.» вважати таким, що втратило чинність.

2. Дати дозвіл гр. Завадовському Василю Михайловичу (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1350 га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою  вул. Зелена, буд. с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Завадовського Василя Михайловича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування