Про надання дозволу на розроблення технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Центральна, с. Чернихів (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) районуТернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Воробець Г.В.

Розглянувши звернення гр. Воробець Галини Василівни, керуючись ст. 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Воробець Галині Василівні (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1800 га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою   вул. Центральна, с. Чернихів (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Воробець Галину Василівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування