Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Микулинецька (гр.Горбач В.В. та інші)

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за адресою вул.Микулинецька.
2. Передати громадянам безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів за адресою вул.Микулинецька, згідно з додатком (додається).
3. Затвердити розрахунки розміру втрат сільськогосподарського виробництва (додаються), спричинених вилученням сільськогосподарських угідь за земельні ділянки, що відводяться громадянам у власність для будівництва індивідуальних гаражів за адресою вул.Микулинецька.
4. Зобов’язати громадян:
4.1. Сплатити відновну вартість зелених насаджень відповідно до акту обстеження.
4.2. Відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва, згідно проведених розрахунків.
4.2. Здійснити державну реєстрацію права на земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.
4.3. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.4.Використовувати земельні ділянки за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
4.5. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.6. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції гаражів.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.