Флешмоб: «Легальна заробітна плата – ваше майбутнє»

Для попередження негативних наслідків нелегальної трудової зайнятості спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоби для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

Під час акції, представники Фонду намагались привернути увагу перехожих до важливості оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства. Під час спілкування фахівці Фонду наголошували на тому, що тільки при офіційному працевлаштуванні громадяни можуть набути необхідний трудовий стаж для реалізації прав на соціальний захист та пенсійне забезпечення.

 Тому, представники Головного управління тематичними плакатами закликали пересічних громадян не погоджуватись на працю без укладання трудових угод, а оформляти належним чином трудові відносини, щоб забезпечити собі у майбутньому гідне пенсійне забезпечення та отримувати соціальні виплати.

Під час заходу спеціалісти Фонду, також, роздали бажаючим буклети з питань легалізації заробітної плати та поінформували про зручний спосіб контролювати свою заробітну плату і зарахування страхових внесків за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

 

Головне управління
Пенсійного фонду України
в Тернопільській області

13.08.2020