Оголошення про намір зміни тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами!

До відома споживачів послуги  з поводження з побутовими відходами, повідомляємо, що відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить встановлення в порядку і межах, визначених законом, тарифів на комунальні послуги.

Прийняттю рішення про встановлення тарифів на комунальні послуги передує процедура інформування споживачів за вимогами Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 (далі – Порядок).

Відповідно до наказу Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології  Тернопільської міської ради №58 від 30.09.2019р. «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (захоронення)» було затверджено тариф на послугу з  захоронення твердих побутових відходів у розмірі 17,17 без ПДВ за 1 куб.м. та захоронення великогабаритних відходів у розмірі   23,07 без ПДВза 1 куб. м.

Зважаючи на зовнішні фактори, на які ТОВ «ЕКО-ЛІДЕР Т» не має впливу, а саме: різке дорожчання паливо – мастильних матеріалів, які займають значну питому вагу в структурі собівартості надання послуг з захоронення  побутовими відходами, протягом березня – травня 2022 року, що спричинено збройною агресією Російської Федерації щодо України, ріст тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (захоронення) зумовили відсутність у підприємства фінансової можливості забезпечувати безперебійну роботу щодо надання послуги з захоронення побутових відходів..

Оскільки ціни на дизпаливо у порівнянні із періодом встановлення діючого тарифу зросли на 148%, а тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (захоронення) на 20%, виникла необхідність у приведені тарифу до економічно обґрунтованого рівня згідно такої структури .

 На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку ТОВ «ЕКО-ЛІДЕР Т» інформує про намір змінити чинні тарифи на послугу з захоронення  побутових  відходів  наступним чином: загальний розмір планованого тарифу на послуги з захоронення твердих побутових відходів становитиме 20,60 грн за 1 куб.м (без ПДВ ), з них:

– захоронення  твердих побутових відходів 20,60 грн за 1 куб.м (без ПДВ).  

- захоронення великогабаритних відходів  27,68 грн. за 1куб.м (без ПДВ).

В загальному, розмір тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами планується збільшити на 23,44 %.

Періодичність надання послуги та графік вивезення побутових відходів залишаються незмінними.

Усі зауваження і пропозиції щодо зміни тарифу приймаються з 02 по 10 червня 2022 року за адресами:

– ТОВ «ЕКО-ЛІДЕР Т» на електрону адресу mmz@ce.net.ua

– Управління житлово – комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, м. Тернопіль, вул. Коперника, 1.