До уваги членів конкурсної комісії та кандидата на заміщення посади директора Тернопільської початкової школи №1 Тернопільської міської ради Тернопільської області

1. Управління освіти і науки Тернопільської міської ради інформує, що до участі у конкурсі на заміщення посади директора Тернопільської початкової школи №1Тернопільської міської ради Тернопільської області допущено  ПОЛІЩУК Катерину Михайлівну.

Відеозапис засідання конкурсної комісії від 25.05.2021 року можна знайти за посиланням: https://youtu.be/Bgxi5vPS8R4

2. Перевірка знання законодавства, яка буде проводитись у формі письмового тестування та перевірка професійних компетентностей , яка буде здійснюватись шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, відбудеться 23 червня 2021 року в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1; 4 поверх).

3. Публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації відбудеться  23 червня 2021 року в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1; 4 поверх).

Про час проведення наступного засідання конкурсної комісії буде повідомлено додатково.