Протокол №1 засідання конкурсної комісії

 

ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії щодо проведення

І етапу конкурсу на посаду директора

Тернопільської початкової школи №1

Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

25.05.2021р.                                                                                      14.00 год

 

Місце проведення – актова зала управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

ПРИСУТНІ:

ПОХИЛЯК Ольга Петрівна, начальник управління освіти  і науки – заступник голови комісії;

БЕЗКОРОВАЙНА Надія Іванівна, член експертної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Тернопільської міської ради – секретар комісії.

Члени комісії:

БАЗУНОВА Руслана Романівна – член Асоціації керівників навчальних закладів міста Тернополя;

ДРОЗД Тетяна Іванівна – головний спеціаліст відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації;

КУХАР Валентина Миколаївна–голова профспілки працівників освіти і науки міста Тернополя;

МОРАВСЬКА Наталія Степанівна – начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області;

САМБІР Оксана Миронівна  - головний спеціаліст відділу фінансово – економічного забезпечення управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Претендент на посаду директора:

ПОЛІЩУК Катерина Михайлівна

ВІДСУТНІ:

ДІДИЧ Володимир Євгенович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

МІСЬКО Володимир Володимирович – голова постійної комісії міської ради з гуманітарних питань.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1.  Розгляд  заяви претендента Поліщук К.М. для участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської початкової школи №1 Тернопільської міської ради Тернопільської області та поданих нею документів на відповідність установленим законодавством вимогам.             
 2. Прийняття рішення про допущення або недопущення претендента Поліщук К.М.  до участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської початкової школи №1Тернопільської міської ради Тернопільської області.
 3. Різне.

СЛУХАЛИ: 1. Розгляд заяви претендента Поліщук К.М.  для участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської початкової школи №1 Тернопільської міської ради Тернопільської області та поданих нею документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

ІНФОРМУВАЛИ:

 1. Похиляк О.П., заступник голови конкурсної комісії, яка ознайомила присутніх з порядком проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, а також повідомила, що на розгляд конкурсної комісії поступила одна заява про бажання взяти участь у конкурсному відборі на посаду директора Тернопільської початкової школи №1, а саме: ПОЛІЩУК Катерини Михайлівни.

Ольга Петрівна перерахувала усі подані претендентом документи для     участі у конкурсі та  зазначила, що всі вони відповідають вимогам Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положенню про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, затвердженому рішенням міської ради  від 26.06.2020р. №7/51/14.

 1. Мотиваційний лист претендента на посаду директора Тернопільської початкової школи №1 Поліщук К.М. зачитала п. Похиляк.

СЛУХАЛИ: 2. Прийняття рішення про допущення або недопущення претендента для участі у конкурсі на посаду директора Тернопільської   початкової школи №1 Тернопільської міської ради Тернопільської області.

ГОЛОСУВАЛИ: Про допуск до участі в конкурсі на посаду директора Тернопільської  початкової школи №1  Тернопільської міської ради Тернопільської області Поліщук К.М.

Підсумки голосування:

ПІБ

за

проти

утримались

ПОЛІЩУК Катерина Михайлівна

7

-

-

УХВАЛИЛИ:

 1. Допустити до участі в конкурсі на посаду директора Тернопільської початкової школи №1 Тернопільської міської ради Тернопільської області ПОЛІЩУК Катерину Михайлівну.
 2. Конкурсній  комісії у своїй роботі керуватися Законом України «Про повну загальну середню освіту», Положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради  від 26.06.2020р. №7/51/14.

СЛУХАЛИ: 3.Різне.

ІНФОРМУВАЛИ:

 1. Похиляк О.П., заступник голови конкурсної комісії, яка запропонувала визначитись з термінами проведення наступних етапів конкурсу, а саме:
 • перевірка знання законодавства, яка буде проводитись у формі письмового тестування та перевірка професійних компетентностей, яка буде здійснюватись шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання –23 червня 2021року ;
 • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації – 23 червня 2021року.
 • ознайомлення кандидата із закладом,  трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування планувати немає необхідності, тому що Катерина Михайлівна на даний момент є чинним директором ТПШ№1.
 1. Члени конкурсної комісії  підтримали пропозицію Ольги Петрівни, тому що запропонована дата проведення наступних етапів конкурсу (23 червня 2021 року) відповідає вимогам Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від 26.06.2020р. №7/51/14.

ГОЛОСУВАЛИ: Про визначення термінів проведення наступних етапів конкурсу 23 червня 2021 року.

Підсумки голосування:            

Етап конкурсу

дата

за

проти

утримались

Перевірка знання законодавства (письмове тестування та розв’язання ситуаційного завдання)

23.06.2021

7

-

-

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу  та  надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії

23.06.2021

7

-

-

УХВАЛИЛИ:

 1. Наступні етапи конкурсу провести у такі терміни:
 • перевірка знання законодавства, яка буде проводитись у формі письмового тестування та перевірка професійних компетентностей, яка буде здійснюватись шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання -  23 червня 2021року;
 • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу , а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації 23 червня 2021року.

 

Відеозапис засідання конкурсної комісії :https://youtu.be/Bgxi5vPS8R4

 

Заступник голови комісії                                              О. ПОХИЛЯК

Секретар комісії                                                         Н. БЕЗКОРОВАЙНА