Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Оновлені списки для призначення пенсії на пільгових умовах

З 01 січня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 за №479 «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 24.06.2016 №461».

Ухваленим документом суттєво розширено списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Відтепер на пенсію за віком на пільгових умовах можуть претендувати працівники, котрі зайняті на таких роботах повний робочий день, а саме:

  1. на ремонті устаткування в умовах діючого виробництва на гірничих роботах, в підготовці руд, збагаченні, окускуванні, випалюванні руд і нерудних копалин, в чорній металургії, в виробництві коксопродуктів, в виробництві кольорових металів, в хімічному виробництві та капітальному ремонті свердловин;
  2. на роботах у зоні відчуження, сумарна щільність забруднення території якої радіонуклідами становить 100 кБк/м2 і більше;
  3. паянні виробів припоями, що містять свинець або шкідливі речовини першого/другого класу небезпеки чи канцерогени;
  4. на видобуванні та збагаченні уранової руди 50 і більше відсотків робочого часу;
  5.  на складах і базах зберігання і постачання пестицидів та хімічної продукції робітники, які безпосередньо зайняті навантаженням, розвантаженням і складуванням пестицидів.

 

Галина Гумницька

Заступник начальника

ТО УПФУ Тернопільської області